fbpx

POWER YOGA

Moderný, dynamický štýl jogy uspôsobený fitness potrebám západného sveta. Každá lekcia je iná, vyznačuje sa veľkým počtom pozícií (ásan), ktoré sú vyskladané do hravých, plynulých ale aj náročných sekvencií. Lekcie majú v sebe štipku výzvy, no sú tiež príjemným pohladením po náročnom dni. Potešia každého, kto si chce dobre zacvičiť. Power joga zároveň neupúšťa od praktizovania dychových techník a záverečnej relaxácie, ktoré sú blahodarné a v dnešnom svete tak potrebné.

VITALITY YOGA

Predtým známa ako 'joga pre všetkých', táto lekcia sa zameriava na podporu správneho držania tela. Odbúrava bolesti chrbtice spôsobené sedavým zamestnaním či nadmerným preťažovaním jednotlivých častí chrbtice. Zameriava sa na mobilizáciu veľkých kĺbov, uvedomenie si a zapájanie hlbokých svalových štruktúr, kvôli ktorým nesprávne držanie tela a následné bolesti vznikajú. Lekcia je vedená v pomalšom tempe a je vhodná aj pre úplných začiatočníkov v pohybových aktivitách. Príjemná bodka na konci dňa obohatená o aromaterapiu.

SUNDAY MORNING YOGA

Ak patríte k nadšencom ranných pohybových aktivít, máte vyhraté. Joga na ráno vo Vašom tele príjemne rozprúdi energiu a naštartuje v ňom ozdravné procesy. Vďaka rannej joge vykročíte do dňa s upokojeným nervovým systémom a s úsmevom na tvári, ktorý Vám vydrží po celý deň. Vaše telo a myseľ budú za toto rozhodnutie veľmi vďačné. Lekcie sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Budeme sa venovať aj dychovým technikám.

FRIDAY YOGA RESET 😌

Urobte bodku za pracovným týždňom a nalaďte sa víkend kombináciou vitality a power jogy, obohatenou o prácu s pomôckami (pásy, bloky, overbally, masážne valce a pod.) Toto cvičenie v sebe spája hravosť, hĺbku a ozdravnosť jogy, precíznosť a efektívnosť pilatesu a variabilitu ríše pohybu. Budeme pracovať na spevnení svalov, zvyšovaní mobility a doprajeme si myofasciálny strečing. A keďže telo potrebuje moment odpočinku na to, aby jednotlivé pohyby strávilo a integrovalo do svojich pohybových vzorcov, nebude chýbať ani záverečná a zaslúžená relaxácia. To je čistá radosť! 🙂

INDIVIDUÁLNA HODINA - joga, pilates, gravid joga, hormonálna joga

Chcete cvičiť jogu a neviete, kde začať? Alebo chcete prehĺbiť svoju prax? Preferujete individuálny prístup? Rezervujte si súkromnú hodinu. V rámci súkromných hodín dokážem pokryť rôzne špecifiká, ako rôzne zdravotné problémy/ombmedzenia či dosahovanie špecifických cieľov klienta. Výhradne na individuálnych hodinách sa venujem gravid joge, hormonálnej joge a pilatesu. Napíšte mi email na kristina@movementyoga.sk. Dátum a čas dohodneme 🙂

Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O