fbpx

To nie je žiadna prekážka. Lekcie sú stavané tak, že na nich môže prísť aj úplný začiatočník. Ak ale predsa len máte ostych alebo si nie ste istá/istý, či cvičíte správne, odporúčam Vám dohodnúť si súkromnú lekciu.

Lekcie jogy sú vhodné pre mužov a ženy. Vekovým hraniciam nefandíme, jedinou výnimkou sú deti do 14 rokov. Pre tie existujú špeciálne zostavené detské lekcie, odpovedajúce ich potrebám.

Vezmite si pohodlné oblečenie, ktoré Vás nebude obmedzovať v pohybe. Cvičí sa naboso (ideálne bez ponožiek). Ak vlastníte podložku vhodnú na jogu, môžete si ju so sebou priniesť. Ostatne, podložky a ďalšie pomôcky sú k dispozícii na požičanie priamo na mieste.

Prihlasovanie prebieha výhradne online cez prihlasovací systém na tomto webe. Prihlásenie na lekciu je záväzné. Ak máte vážny dôvod k nedostaveniu sa na lekciu, oznámte to na kristina@movementyoga.sk najneskôr do 12-tej hodiny v deň, kedy lekcia prebehne.

Skupinové lekcie – 8 €

Individuálna lekcia jogy – 1 až 2 osoby 30 €, 3 osoby 45 €, 4 osoby 60 €

Platí sa v hotovosti pred začatím lekcie.

Samozrejme. Kontaktujte ma na kristina@movementyoga.sk. Dohodneme sa na termíne a obsahu individuálnej lekcie/lekcií podľa toho, čo sa chcete naučiť a či máte nejaké obmedzenia.

Samozrejme, napíšte, komu by ste chceli darček venovať na kristina@movementyoga.sk. Spolu sa dohodneme na type originálnej, osobnej poukážky venovanej zo srdca. Dizajn navrhnem sama.

Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O