fbpx

Ak ešte premýšľate, aký zmysluplný darček by sa hodil pod stromček, toto je pre Vás. Venujte radosť z pohybu, ktorá je esenciou udržateľného vzťahu k cvičeniu a zdravému životnému štýlu.

Vyberte si z darčekov nielen pre fyzické telo nižšie.

 

Individuálna lekcia

25 €

Súkromná hodina je vhodná pre tých, kto chce začať cvičiť jogu, chce prehĺbiť svoju existujúcu prax, má zdravotné obmedzenia alebo jednoducho preferuje individuálny prístup. Darčekový poukaz v cene.

Súkromná lekcia - pár

30 €

Chcete začať cvičiť jogu? Zažiť niečo nové vo dvojici či si osvojiť nový, zdravý návyk? Povzbuďte jeden druhého a príďte na jogu pre dvoch. Platí staré dobré, že ve dvou se to lépe táhne! Darčekový poukaz v cene.

Permanentka na 5 skupinových lekcií

30 €

Venujte 5 vstupov na otvorené hodiny jogy. Cvičíme rannú jogu na prebudenie, power jogu na posilnenie, vitality jogu pre všetkých, ktorí hľadajú aktívny a zároveň šetrný oddych. Darčekový poukaz v cene.

Podložka na jogu

30 €

Podložka Bodhi Premium je odolná, stabilná, priľnavá a protišmyková. Je to ideálny parťák, ktorý nenechá žiadneho jogína v štichu a posunie jeho cvičenie a level vyššie.

Vrecúško Zdravá ruka

11 €

Funkčná ruka sa odrazí na kvalite cvičenia. Ruky je potrebné stimulovať. Majú rady masáž rovnako ako chodidlá. Vrecúško obsahuje 2 magnetické guličky a 2 masážne prstienky.

Telo s príbehom

výpredaj - 3 €

Praktická príručka pre budúce a čerstvé mamičky, s informáciami, ktoré ocení každá žena. Rozoberá témy ako pôrod, zmeny v tele a na tele ženy, bonding, kojenie, či šestonedelie

Daruj

pevné zdravie

lásku k pohybu

čistú myseľ

sebapoznanie

Kto za tým stojí?

Volám sa Kristína a už je to takmer 10 rokov, čo som sa k joge dopracovala. Začiatky boli provizórne, cvičila som počas strednej školy doma len s YouTube, neskôr na brnenských intrákoch, kde ma chvalabohu neopustila sebadisciplína, potom vo veľkých telocvičniach, najprv ako účastník, po istom čase ako lektor. Lekcie vediem od roku 2016. Začínala som v Brne, kde som si urobila aj svoj prvý inštruktorský kurz. Počas štúdia v zahraničí som si otvorila lekcie v Dánsku a po škole som sa presťahovala späť do rodného kraja a na istý čas som si od vedenia lekcií dala pauzu. 

Teraz jogu pomaličky prinášam sem, na Spiš, na miesto, odkiaľ pochádzam. Joga sa pre mňa stala doživotným spoločníkom. Nezáleží na tom, kde budem žiť, čo budem robiť, koľko budem mať rokov a či ostanem lektorom alebo ju budem cvičiť len pre seba či s rodinou. Nebola som atletické dieťa ani športový nadšenec. Až vďaka joge som pochopila, že pohyb môže znamenať radosť a cvičenie nemusí byť povinná jazda a sebatrýznenie. Joga je úžasný systém, ktorý máme v sebe. Stačí ho len prebudiť. A presne to Vám chcem ukázať a odovzdať. 

Šťastné, veselé, jogové a pohodové praje Kristína

 

Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O