fbpx

POWER JOGA

Moderný, dynamický štýl jogy uspôsobený fitness potrebám západného sveta. Každá lekcia je iná, vyznačuje sa veľkým počtom pozícií (ásan), ktoré sú vyskladané do hravých, plynulých ale aj náročných sekvencií. Lekcie majú v sebe štipku výzvy, no sú tiež príjemným pohladením po náročnom dni. Potešia každého, kto si chce dobre zacvičiť. Power joga zároveň neupúšťa od praktizovania dychových techník a záverečnej relaxácie, ktoré sú blahodarné a v dnešnom svete tak potrebné.

JOGA PRE VŠETKÝCH

Aká je Vaša chrbtica, taká je kvalita Vášho života. Táto lekcia sa zameriava na podporu správneho držania tela. Odbúrava bolesti chrbtice spôsobené sedavým zamestnaním či nadmerným preťažovaním jednotlivých častí chrbtice. Posilňuje ochabnuté svaly a predlžuje skrátene svaly, kvôli ktorým nesprávne držanie tela a následné bolesti vznikajú. Lekcia je vedená v pomalšom tempe a je vhodná aj pre úplných začiatočníkov v pohybových aktivitách. Príjemná bodka na konci dňa obohatená o aromaterapiu.

BODYFORMING YOGA

Máte radi dynamické cvičenie, no neobľubujete bezduché hopsanie a dvíhanie činiek? Toto cvičenie v sebe spája hravosť, hĺbku a ozdravnosť jogy, precíznosť a efektívnosť pilatesu a variabilitu ríše pohybu. Oživte svoje cvičenie touto netradičnou kombináciou. Budeme pracovať na spevnení svalov a zvyšovaní mobility. A keďže telo potrebuje moment odpočinku na to, aby jednotlivé pohyby strávilo a integrovalo do svojich pohybových vzorcov, nebude chýbať ani záverečná a zaslúžená relaxácia. To je čistá radosť! 🙂

RANNÁ JOGA RADOSTI

Ak patríte k nadšencom ranných pohybových aktivít, máte vyhraté. Joga na ráno vo Vašom tele príjemne rozprúdi energiu a naštartuje v ňom ozdravné procesy. S rannou jogou zahájite svoj deň tým správnym spôsobom - rozhýbete svoje telo a vyzbrojíte sa mentálnou odolnosťou tak, aby ste mohli čeliť každodenným výzvam. Vďaka rannej joge vykročíte do dňa s upokojeným nervovým systémom a s úsmevom na tvári. Vaše telo a myseľ budú za toto rozhodnutie veľmi vďačné. Lekcie sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Budeme sa venovať aj dychovým technikám.

INDIVIDUÁLNA HODINA

Chcete cvičiť jogu a neviete, kde začať? Alebo chcete prehĺbiť svoju prax? Trápia Vás vyskočené platničky či diastáza? Preferujete individuálny prístup? Rezervujte si súkromnú hodinu jogy.

Napíšte mi email na kristina@movementyoga.sk. Dátum a čas dohodneme 🙂

Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O