fbpx

JOGA DARČEKY

Ak premýšľate, aký zmysluplný darček darovať blízkemu či sebe, toto je pre Vás. Venujte radosť z pohybu, ktorá je esenciou udržateľného vzťahu k cvičeniu a zdravému životnému štýlu. Vyberte si z darčekov nielen pre fyzické telo nižšie.

 

Darujte

pevné zdravie

lásku k pohybu

čistú myseľ

sebapoznanie

Individuálna lekcia

30 €

Súkromná hodina je vhodná pre tých, kto chce začať cvičiť jogu, chce prehĺbiť svoju existujúcu prax, má zdravotné obmedzenia alebo jednoducho preferuje individuálny prístup. Darčekový poukaz v cene.

Súkromná lekcia - pár

40 €

Chcete začať cvičiť jogu? Zažiť niečo nové vo dvojici či si osvojiť nový, zdravý návyk? Povzbuďte jeden druhého a príďte na jogu pre dvoch. Platí staré dobré, že ve dvou se to lépe táhne! Darčekový poukaz v cene.

Vstup na 5 skupinových lekcií

35 €

Venujte 5 vstupov na otvorené hodiny jogy. Cvičíme rannú jogu na prebudenie, power jogu na posilnenie, vitality jogu pre všetkých, ktorí hľadajú aktívny a zároveň šetrný oddych. Darčekový poukaz v cene.

Podložka na jogu

35 €

Podložka Bodhi Premium je odolná, stabilná, priľnavá a protišmyková. Je to ideálny parťák, ktorý nenechá žiadneho jogína v štichu a posunie jeho cvičenie a level vyššie. Viac o podložke TU.

Vrecúško Zdravá ruka

12 €

Funkčná ruka sa odrazí na kvalite cvičenia. Ruky je potrebné stimulovať. Majú rady masáž rovnako ako chodidlá. Vrecúško obsahuje 2 magnetické guličky a 2 masážne prstienky.

Telo s príbehom

výpredaj - 3 €

Praktická príručka pre budúce a čerstvé mamičky, s informáciami, ktoré ocení každá žena. Rozoberá témy ako pôrod, zmeny v tele a na tele ženy, bonding, kojenie, či šestonedelie

Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O