fbpx

INDIVIDUÁLNA DVOJHODINOVKA

Posuň sa v cvičení vpred vďaka dvom súkromným lekciám so vstupnou diagnostikou.

Ahoj, rada by som ti ponúkla akciovú možnosť posunúť Tvoje cvičenie o level ďalej.

Ide o 2 individuálne lekcie jogy a/alebo pilatesu za cenu 40€, na ktorej sa povenujeme len a len Tebe! Nižšie sa dozvieš všetko potrebné.

Budem sa na Teba tešiť!

Kristína

AKO TO FUNGUJE

Krok 1

Vyplň objednávku

Vyplň a odošli objednávkový formulár, ktorý nájdeš nižšie. Táto akcia platí len pre individuálne hodiny (v počte 1 osoba).

Krok 2

Vyplň krátky dotazník

V nasledujúcich dňoch ti na uvedený email pošlem krátky dotazník týkajúci sa toho, na čo sa chceš na individuálnej dvojhodinovke zamerať. Emailom taktiež obdržíš faktúru na úhradu.

Krok 3

Dohodni si termín 1 a 2 🙂

Po vyplnení a odoslaní dotazníka si dohodneme termín prvého cvičenia a následne druhého cvičenia. Individuálne lekcie prebiehajú na adrese Letná 47.

Gabriela

Hrabušice
Bol to presne rok, čo som si nevedela rady s bolesťami v driekovej chrbtici a kostrčou - nakoniec diagnóza znela: bulging discu v driekovej chrbtici… Nepomohli dokonca ani rehabilitácie, a tak som začala pátrať po niektom, kto mi pomôže. Môjmu srdcu blízke bolo vždy cvičenie jogy a cvičenie s vlastným telom. Kedže som už pár skupinových lekcii jogy absolvovala s Kristínkou a hodiny s ňou boli veľmi príjemné, niečo mi v mojom vnútri šepkalo, aby som s ňou skúsila cvičiť individuálne. A tak sa začala naša cesta od apríla 2021 a je tomu dodnes, za čo som veľmi vďačná:-) Urobili sme kus práce, vďaka čomu sa môj zdravotný stav dal do poriadku (už žiadne bolesti, nepríjemné vyžarovania do nohy…). Robí prácu, ktorá ju baví a napĺňa a to sa mi na nej veľmi páči. Neustále na sebe pracuje (vzdeláva sa) čo ma len potvrdzuje v tom, že je veľký odborník. Každá hodina s ňou je iná, vždy sa niečo nové naučím a vždy aj dobre pokecáme:-) Preto odporúčam všetkymi 10-timi 🙌. Harmonická atmosféra, veľmi milá osôbka ochotná pomôcť, individuálny prístup. ĎAKUJEM Kristínka, namasté 🙏🕉📿

OBJEDNÁVKA
Všetky práva vyhradené | © movement YOGA 2O2O